Solar Nieruchomości Bydgoszcz - O firmie

Firma Solar Nieruchomości z siedzibą przy ul. Gdańskiej 123 w Bydgoszczy powstała w 2007 roku, a jej założyciele i pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Przez ten czas zdołaliśmy ugruntować swoją pozycję na bydgoskim rynku nieruchomości i jesteśmy postrzegani jako firma wiarygodna, znana z profesjonalizmu, rzetelności i skuteczności działania.

Solar Nieruchomości pośredniczy w sprzedaży oraz wynajmie domów i lokali mieszkalnych, kamienic, a także sprzedaży działek budowlanych, rzemieślniczych oraz przemysłowych na terenie Bydgoszczy i województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza gwarantuje profesjonalną obsługę, wysoką jakość świadczonych usług, rzetelność udzielanych informacji i prowadzonych czynności.

Dzięki współpracy z wieloma bankami i instytucjami finansowymi, bez dodatkowych kosztów, zapewniamy skuteczną pomoc i doradztwo przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Aby zapewnić naszym Klientom jak najbardziej kompleksową obsługę, współpracujemy także z innymi biurami nieruchomości, dzięki czemu Klient ma dostęp do praktycznie wszystkich ofert nieruchomości dostępnych na rynku. Nasze oferty pojawiają się na stronach kilkunastu portali internetowych, dzięki czemu docierają do bardzo szerokiego grona odbiorców.
Znalezione obrazy dla zapytania olx