Wyszukiwarka ofert

Typ transakcji

Rodzaj nieruchomości

Powiat / Miasto

Gmina / Dzielnica

Miejscowość / Osiedle

Ulica

Numer oferty

Typ domu

Typ budynku

Typ działki

Typ lokalu

Typ obiektu

Materiał

Liczba pięter

od do

Rok budowy

od do

Liczba pokoi

Liczba pomieszczeń

od do

Piętro

od do

Cena

od do PLN

Cena za m²

od do PLN

Powierzchnia

od do m2

Powierzchnia działki

od do m2

Bez prowizji

Oferty bez prowizji Zgłoś czego szukasz Zgłoś nieruchomość

O nas

Firma Solar Nieruchomości z siedzibą przy ul. Gdańskiej 123 w Bydgoszczy powstała w 2007 roku, a jej założyciele i pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Przez ten czas zdołaliśmy już ugruntować swoją pozycję na bydgoskim rynku nieruchomości i jesteśmy postrzegani jako firma wiarygodna, znana z profesjonalizmu, rzetelności i skuteczności działania. 

Solar Nieruchomości pośredniczy w sprzedaży oraz wynajmie domów i lokali mieszkalnych, kamienic, a także sprzedaży działek budowlanych, rzemieślniczych oraz przemysłowych na terenie Bydgoszczy i województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza gwarantuje profesjonalną obsługę, wysoką jakość świadczonych usług, rzetelność udzielanych informacji i prowadzonych czynności. 

Dzięki współpracy z wieloma bankami i instytucjami finansowymi, bez dodatkowych kosztów, zapewniamy skuteczną pomoc i doradztwo przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości, także MdM. Aby zapewnić naszym Klientom jak najbardziej kompleksową obsługę, współpracujemy także z innymi biurami nieruchomości, dzięki czemu Klient ma dostęp do praktycznie wszystkich ofert nieruchomości dostępnych na rynku. Nasze oferty pojawiają się na stronach kilkudziesięciu portali internetowych, dzięki czemu docierają do bardzo szerokiego grona odbiorców.

  

Nasi partnerzy       

 

Gratka.pl ogłoszenia nieruchomości, motoryzacja, praca i inne.

Znalezione obrazy dla zapytania olx

 

 

 

 

 

 

 

Designed by Possible